Träffar: 21   [1] 2 Nästa »

Väska Chanel Boy Bag, quiltat läder med svärtade metalldetaljer, lås med monogramdekor, axelband, certifikat srn: 23242358, mått ca 25x15x9cm, smärre bruksslitage, kvitto från år 2016, dustbag, ytterkartong Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81093

Fashion / Väskor City

Stänger: 2024-05-16 13:43:00

Väska, Louis Vuitton NéoNoé MM, modellnr M45256, svart, monogram empreinte läder, ca 26x26x17,5cm, axelrem, dustbag, kartong samt client receipt, organizer ej original Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20240515.A58786

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2024-05-15 14:03:30

Väska Louis Vuitton, Neverfull MM, Damier Ebene, dustbag, ca 32 x 16 x 28cm, dustbag, originalkartong med slitage, fint bruksskick

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33074

Fashion / Väskor Malmö Centralen

Stänger: 2024-05-14 14:15:00

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33073

Stänger: 2024-05-14 14:14:30

Väska Louis Vuitton Nano Speedy, TR0161, monogramcanvas, bruna skinndetaljer, guldfärgad beslag, märkt Louis Vuitton Paris made in France, längd 16cm, höjd 10cm, bredd 7,5cm, smärre bruksslitage, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE8.20240509.A42395

Fashion / Väskor Fridhemsplan

Stänger: 2024-05-09 13:01:30

Väska, Alaia Paris, Svart Läder,

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81094

Fashion / Väskor City

Stänger: 2024-05-16 13:43:30

Resväska, Louis Vuitton Sac 3 Poches, monogram canvas, ca. 55 x 35 x 20cm, åldersbetingat slitage, tillverkad i Frankrike April 1987 adresstag, saknar hänglås, inga tillbehör Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81102

Fashion / Väskor City

Stänger: 2024-05-16 13:47:30

Väska Louis Vuitton, Takashi Murakami Cosmic Blossom Pochette, rosa, CA1170, guldfärgad beslag, märkt Louis Vuitton Paris made in Spain, längd 22cm, höjd 13cm, bredd ca 4cm, med dustbag, inga övriga tillbehör

Auktionsnummer: SE8.20240509.A42397

Fashion / Väskor Fridhemsplan

Stänger: 2024-05-09 13:02:30

Väska Louis Vuitton Mini Monogram Patch Pochette, FL4008, monogramcanvas tryckt med reseklistermärken, guldfärgad beslag/kedja, märkt Louis Vuitton Paris made in France, längd 15cm, höjd 10cm, bredd ca 3cm, smärre bruksslitage, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE8.20240509.A42396

Fashion / Väskor Fridhemsplan

Stänger: 2024-05-09 13:02:00

Väska, Louis Vuitton, Cartouchière Cloth Crossbody, monogramcanvas med bruna skinndetaljer, ca 20x22cm, LOUIS VUITTON PARIS Made in France, dustbag ej original, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81099

Fashion / Väskor City

Stänger: 2024-05-16 13:46:00

Väska Louis Vuitton Speedy 30, damiercanvas, rött foder, datumkod Frankrike Juni 2010  mått, ca 30x21x18cm, lås, nycklar saknas, bruksslitage, fläckar invändigt, dustbag och box medföljer

Auktionsnummer: SE9.20240514.A73310

Fashion / Väskor Göteborg Nordstan

Stänger: 2024-05-14 12:43:00

Väska Mulberry, Small Iris studs, svart skinn, svart flätat handtag i läder, detaljer och beslag i vitmetall, bredd 24x20cm, något repigt lås, i övrigt bra skick, axelrem, dustbag

Auktionsnummer: SE9.20240514.A73424

Stänger: 2024-05-14 13:21:00

Väska Fendi Monster Eyes clutch, svart, modellnummer 7N0078, serienummer 198-8210, mått 30x20 cm, dustbag, kvittokopia, papperskasse Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R29103

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2024-05-08 14:25:30

Handväska, GUCCI Icon Bit Medium, nr 229852, 493075, färg: mystic white, mått 44x28x14cm, innerficka med dragkedja, småfläckar/bläckmärken, lätt slitage på hörn, skinn

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94188

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2024-05-07 12:25:00

Auktionsnummer: SE25.20240519.A1703

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-05-19 12:00:00

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81097

Fashion / Väskor City

Stänger: 2024-05-16 13:45:00

Väska, Max Mara, lila med slitna  beslag guldfärgad metall, ca mått: 32x19x24cm, märken, fläckar och bruksslitage, dustbag, inga övriga tillbehör. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81096

Fashion / Väskor City

Stänger: 2024-05-16 13:44:30

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94187

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2024-05-07 12:24:30

Auktionsnummer: SE1.20240508.A56949

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-05-08 20:13:30

[1] 2 Nästa »